Firma Wyrwidąb

Kwalifikacje

Firma WYRWIDĄB powstała na początku 2011 roku. Wcześniej, kilkunastoletnią praktykę ogrodniczą zdobywałem pracując w innych firmach, poruszających się w tym obszarze działalności gospodarczej. Pracuję wykorzystując metodę alpinistyczną, dzięki czemu mogę pracować w ciężko dostępnych miejscach, gdzie nie ma dostępu dla podnośników koszowych, z których korzystam w wyjątkowych przypadkach.

Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadam odpowiednie kwalifikacje, przyuczenia oraz ukończone kursy i szkolenia operatorów pilarek spalinowych z elementami pracy przy wycince drzew w warunkach utrudnionych i normalnych i w koronach drzew.

Podczas kilkunastoletniej praktyki udało mi się zdobyć zaufanie dużej ilości klientów prywatnych, którzy stali się moimi stałymi zleceniodawcami, podobnie jak instytucje państwowe oraz firmy prywatne. Działam na terenie Warszawy, oraz podwarszawskich miejscowości między innymi takich jak: Zalesie, Konstancin, Piaseczno, Otwock, Izabelin. Zlecenia od dużych firm wiążą się także z pracami wykonywanymi na terenie całego kraju. Poza zleceniami bezpośrednimi przyjmuję również zlecenia podwykonawcze.

Zawód ten jest moją pasją, ponadto ogromną przyjemność sprawia mi zadowolenie klientów, kiedy ich nieujarzmione ogrody zmieniają się w piękne, bezpieczne zielone zakątki, w których chętnie spędzają czas zarówno sami jak i z rodziną.